Podnik

My Jsme

We manage hundreds of online properties, domains, in more than 43 languages on most continents. In the span of almost 20 years, we have been successful, because we know that shortcuts NEVER work. That's why we follow the rules rigorously.

Spravujeme stovky online služeb, domén ve více než 43 jazycích na většině kontinentů. Během téměř 20 let jsme byli úspěšní, protože víme, že zkratky NIKDY nefungují. Proto se důsledně řídíme pravidly. Po celou dobu. Někteří naši konkurenti mají menší nebo žádné zábrany. Provozujeme podnikání stejně jako vy a záleží nám na dlouhodobém, více než krátkodobém zisku. Tak jsme schopni nepřetržitě spolupracovat s malými i velkými společnostmi z žebříčku Fortune 500. Víme, že je nutné spravovat několik velkých webových stránek, stovky souborů Sitemap organizovaných pro větší společnosti a být pozorní, abyste mohli pozitivně využívat své podnikání. Naše perfektní místo se nachází mezi: zkoušením nových věcí a super konzervativností. Zkoumáme, přemýšlíme, analyzujeme, abychom mohli měřit dopad naší strategie v průběhu času.

Naše společnost se specializuje na služby SMO. Od auditu po eCommerce, přítomnost sociálních médií a budování značky a služby Enterprise SMO může naše společnost pokrýt celé spektrum služeb souvisejících s SMO.

Podívejte se na naše My Jsme Služby
Ale proč?

Proč děláme to, co děláme?

Pandemie Covid-19 ovlivňuje miliardy lidí po celém světě. Tím je ovlivněn každý. Toto tvrzení je ještě přesnější, když uvažujeme o malých a středních podnicích. Jsou páteří ekonomiky. Potřebují naši podporu, zejména pokud jde o digitální transformaci, online prodej a online marketing. Naším cílem ve společnosti RocketSales je pokračovat v dopadu poskytováním nadstandardních prodejních a marketingových služeb a pomoci podnikání našich klientů zvládnout tuto pandemii.