Generujte Online Potencialni Zakazniky

Poradenstvi

Generování potenciálních zákazníků online je jednou z našich specialit. Provedeme audit vaší firmy a webových stránek, abychom viděli obrovské příležitosti k vylepšení vašeho uživatelského prostředí a přinesli vám kvalitní provoz, který se převede.

Naše společnost se specializuje na prodejní poradenské služby. Od růstu hackerství, optimalizačních služeb, testování A / B, jak zvýšit více online potenciálních zákazníků i offline potenciálních zákazníků. Myslíme jinak a budeme se na vaši firmu dívat jako na outsidera a pomůžeme vám vidět, jak se na ni dívat novým, novým způsobem.

Podívejte se na naše Poradenstvi Služby
Ale proč?

Proč děláme to, co děláme?

Pandemie Covid-19 ovlivňuje miliardy lidí po celém světě. Tím je ovlivněn každý. Toto tvrzení je ještě přesnější, když uvažujeme o malých a středních podnicích. Jsou páteří ekonomiky. Potřebují naši podporu, zejména pokud jde o digitální transformaci, online prodej a online marketing. Naším cílem ve společnosti RocketSales je pokračovat v dopadu poskytováním nadstandardních prodejních a marketingových služeb a pomoci podnikání našich klientů zvládnout tuto pandemii.

Jste připraveni mluvit?

Nic jako volání, abychom se navzájem poznali.


Požadovaný typ služby

MNK Group SA
Rue Maurice 3,
1204 Ženeva,
Švýcarsko

t. +41435051582
e. support@rocketsales.io