Shopify Optimalizace

Poradenstvi

If you are selling products online on Shopify, you will be able to benefit of our consultancy help for your eCommerce shop. We know how to tweak the site to perform better. What plug-ins and templates to use. We also have a deep understanding of multiple eCommerce framework, such as Shopify, WooCommerce, Magento, OpenCart and many more.

Pokud prodáváte produkty online na Shopify, budete moci využít naší poradenské pomoci pro váš eCommerce obchod. Víme, jak web vylepšit, aby fungoval lépe. Jaké doplňky a šablony použít. Rovněž důkladně chápeme několik rámců eCommerce, jako jsou Shopify, WooCommerce, Magento, OpenCart a mnoho dalších.

Naše společnost se specializuje na prodejní poradenské služby. Od růstu hackerství, optimalizačních služeb, testování A / B, jak zvýšit více online potenciálních zákazníků i offline potenciálních zákazníků. Myslíme jinak a budeme se na vaši firmu dívat jako na outsidera a pomůžeme vám vidět, jak se na ni dívat novým, novým způsobem.

Podívejte se na naše Poradenstvi Služby
Ale proč?

Proč děláme to, co děláme?

Pandemie Covid-19 ovlivňuje miliardy lidí po celém světě. Tím je ovlivněn každý. Toto tvrzení je ještě přesnější, když uvažujeme o malých a středních podnicích. Jsou páteří ekonomiky. Potřebují naši podporu, zejména pokud jde o digitální transformaci, online prodej a online marketing. Naším cílem ve společnosti RocketSales je pokračovat v dopadu poskytováním nadstandardních prodejních a marketingových služeb a pomoci podnikání našich klientů zvládnout tuto pandemii.